Kurslar
Genel İngilizce
  Konuşma
  Günlük İngilizce
İş İngilizcesi
  Avukatlar için
  Hizmet Sektörü
  Finans
TOEFL / TOEIC
Özel Dersler
  Özel İngilizce Dersleri
  Yabancılara Türkçe Dersi
Newsletter
Online Easy Chat
Çeviri Departmanı
Aktiviteler
Metod

Ücretsiz Deneme Dersi
Rennert İstanbul sizleri ücretsiz İngilizce dersine davet ediyor.
 
 
TOEFL (Test Of English as a Foreign Language) Testine Hazırlık
Amerika’da eğitimine devam etmek isteyenlerin ortak kabusu olan TOEFL sınavında başarılı olabilmeniz için bir program hazırladık.

TOEFL tamamen kendine özel sistemi olan bir testtir. İşte biz bu dersle, bu özel testin tekniğini kavramanızı sağlıyoruz. Başarınız için okuma, yazma, dinleme, anlama yeteneğinizi geliştirmenizi, kelime bilginizi zenginleştirmenizi hedefliyoruz.

En fazla 10 kişilik sınıflarda verdiğimiz bu eğitim ile amacımız en iyi sonucu almanızı sağlamak.

TOEFL’ı hedefleyen ve bu kursa katılmak isteyen öğrencilerimizin halihazırda üst ya da ileri seviyede İngilizce biliyor olması gerekiyor.
 
TOEIC Testine Hazırlık
Rennert İstanbul olarak sizlere, dünyada tanınmış şirketler tarafından kullanılan seviye belirleme testine (TOEIC) hazırlık kursu imkanı veriyoruz.

TOEIC sınavı, konularında tecrübeli öğretmenlerimizle, şirket çalışanlarının korkulu rüyası olmaktan çıkacak ve kariyerlerinde daha üst basamaklara daha hızlı çıkmalarına yardımcı olacak.

Toplam 2 saat süren TOEIC testi ,dinleme ve okuma bilginizi ölçen 100 soruluk çoktan seçmeli sorulardan oluşmaktadır.

TOEIC deneme testi

TOIEC sınavında kaç puan alabileceğinizi ücret ödeyip sınavı girmeden görmek ister misiniz?
Rennert İstanbul’a gelin ve gerçek TOIEC le birebir aynı olan demo testimizi alın. Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilen sınav sonucunuz sayesinde eksiklerinizi görüp, tamamlayarak gerçek sınavda istediğiniz puana ulaşma şansını yakalayın.
Bu sınav Rennert İstanbul öğrencileri için ÜCRETSİZ olup, diğer öğrenciler için sadece 50TL dir.

Öğrenci referansları :
İngilize seviyemin dışında hiçbir özel hazırlık yapmadan,RENNERTİstanbul tarafından verilen 2 saatlik seminerin,aldığım TOEIC puanıma çok etkisi olduğunu düşünüyorum.

Sınav hakkında verilen teknik bilgiler,uygulanacak özel yöntemler,paylaşılan dokümanlar ve çözülen örnek sorular ile hakkında hiç birşey bilmediğim bu sınava, sadece katıldığım bu 2 saatlik seminer ile daha bilinçli olarak girdim ve yüksek bir skor aldım.

Ayrıca seminere sınav ücretine çok az bir miktar daha ödeyerek katıldım.

RENNERTİstanbul Ekibi'nde herkesi profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Alper P.
 
IELTS
Uluslararası İngilizce Test Sistemi(IELTS) bütün dünyada revaçta olan uluslararası tanınan bir İngilizce değerlendirme sistemidir.

Öncelikle uluslararası eğitim düşünenler, profesyonel anlamda tanınmak isteyenler, uluslararası standartlarda kıyaslama ve global hareketlilik için; güvenilir, pratik ve geçerli bir İngilizce değerlendirme sistemi olan IELTS dünyada en çok saygı duyulan İngilizce testlerinden biridir. Belki bazı ülkelerde TOEFL kadar popüler olmasa da, birçok üniversitede, master programlarında ve dünyadaki çoğu şirkette geçerlidir. Testin, çoğu üniversite girişlerinde talep edilen akademik versiyonunun yanında, iş dünyası için mükemmel olan akademik olmayan versiyonu bulunmaktadır.

Rennert İstanbul sizlere, sınavın önemli alanlarında profesyonelleşerek, ihtiyacınız olan skoru yakalamanıza yardımcı olacaktır. Sorulara etkin ve hızlı bir şekilde cevap verebilmeyi, gerekli dilbilgisi kurallarını, yeni işiniz için gerekli olan skoru nasıl elde edebileceğinizi öğrenecek, yeni bir eğitim yada hayatınızda yeni bir yolu bulacaksınız.
 
GMAT/ GRE
İngilizcede Advanced derecesi alabilmek sizin için birçok fırsat yaratabilir.

GRE® Revize Genel İngilizce - dünyada en geniş çapta kabul gören lisansüstü kabul testi - veya business okul kabulleri için herzaman populer olan GMAT testi, sizi kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedefe bir adım daha yaklaştıracaktır.
Geleceğiniz için daha fazla fırsat sunan böyle bir testi almak için belki de bundan daha iyi bir zaman olmamıştır.

Alabileceğiniz en yüksek skoru almak için en iyi yol, testi bilen ve daha önceden kendileri için bu testi almış öğretmenlerle hazırlanmaktır. İşte Rennert İstanbul bu öğretmenleri size sunuyor.
En iyi sonucu alabilmek için; soru tiplerinde, şaşırtıcı kelimelerde, sınavı hızlı yapabilme taktiklerinde ve nasıl akademik cevaplar verebileceğiniz konularında sizlere yardımcı olabiliriz.