Kurslar
Genel İngilizce
  Konuşma
  Günlük İngilizce
İş İngilizcesi
  Avukatlar için
  Hizmet Sektörü
  Finans
TOEFL / TOEIC
Özel Dersler
  Özel İngilizce Dersleri
  Yabancılara Türkçe Dersi
Newsletter
Online Easy Chat
Çeviri Departmanı
Aktiviteler
Metod

Ücretsiz Deneme Dersi
Rennert İstanbul sizleri ücretsiz İngilizce dersine davet ediyor.
 
 
İş İngilizcesi
İş hayatında etkin olan Amerikan İngilizcesi’ni konusunda tercrübeli eğitmenlerle en fazla 8 kişilik sınıflarda Rennert İstanbul’da öğrenin.

Haftada 4, 8 ve 16 saatten oluşan derslerimiz sayesinde sürekli değişip gelişen iş dünyasına daha hızlı ayak uydurabilir, kariyerinizde hızla ilerlemenizi sağlayacak İş İngilizcesini kısa zamanda geliştirebilirsiniz.

Genel İngilizce’nin yanısıra; Pazarlama, Reklam, Uluslararası Ticaret, Hükümet Dili İngilizcesi (resmi), Teknik İngilizce, İşletme İngilizcesi de son derece iddialı olduğumuz konular. Eğitim kadromuz öncelikle bu konularda eğitim almış ve üzerine öğretmenlik sertifikası eklemiş olan çoğu Amerikalı öğretmenlerden oluşuyor.

Ayrıca, mülakat, yazışma, telefon görüşmesi ve sunumlarda genellikle sorun yaşandığını bildiğimiz için bu alanlardaki problemlerin ve eksikliklerin eğitim esnasında üzerine eğiliyor, kendinize güvenerek üstesinden gelmenizi sağlıyoruz.

İş ingilizcesi derslerine başlangıç seviyesinden itibaren katılabilirsiniz.
 
Finansçılar için Finans İngilizcesi
Küresel ekonomilerdeki hareketleri daha iyi takip edebilmek, gelişen Türk İş Dünyasındaki yabancı firmalarda rahat iş bulup kariyerinizin merdivenlerini hızlı tırmanmak için Finans İngilizcesi eğitimlerimize bekliyoruz.
 
Avukatlar için Hukuk İngilizcesi
Hukuk dünyasının İngilizce terminolojisini öğrenmek, daha iyi anlayıp akıcı konuşmak, uluslararası sözleşmelere imza atmak isteyen avukatlarımız için Hukuk İngilizcesi öğretiyoruz. İlk eğitimini hukuk alanında yapmış ve daha sonra İngilizce öğretmenliği sertifikası almış, deneyimli Amerikalı öğretmenler eşliğinde, sizleri en fazla 8 kişilik sınıflarımıza bekliyoruz.
 
Hizmet Sektörü İngilizcesi
Restoran çalışanlarına, otel önburo elemanlarına, turizm sektöründe şoförlük yapanlara yönelik hazırladığımız bir programdır. Müşterilerle kolay ve etkili bir şekilde konuşup anlaşabilmenize yardımcı olur. Haftada 2 gün ikişer saatten oluşan bu dersimizi, sizlerin çalışma saatlerine uygun elastik bir şekilde düzenleyeceğiz. Bu sayede öğrendiklerinizi ders sonrası iş ortamınızda hemen kullanma fırsatı da bulmuş olacaksınız. Bizimle ingilizce öğrenerek hızlı ilerleyen hizmet sektöründe neden diğerlerinden bir adım önde olmayasınız! Sizi en fazla 10 kişiden oluşan sınfılarımıza bekliyoruz.
 
Firmalara Özel İngilizce Seviye Belirleme Sınavları
Rennert İstanbul, firmanızın faaliyet alanına mahsus İngilizce dili kullanım gereksinimlerini tespit etmekte ve firmanız çalışanlarının sahip olduğu İngilizce kabiliyetlerini ölçmek ve geliştirmek amacıyla çalışanlarınıza özel sınavlar hazırlamaktadır.

Bu sınavlar öncelikle firmanız tarafından satın alınarak kullanım hakları firmanıza geçer ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu sınavlarla çalışanlarınızın İngilizce düzeyini ölçebilirsiniz. Bu sınavlar, öğrencilerin İngilizce iletişim kurma kabiliyetlerini işyerinde ölçer ve firmaların işe alım, işte yükselme ve çalışan kadronun yeni hedefler doğrultusunda yeniden düzenlenmesi gibi aşamalarda yöneticilerin karar vermesine kolaylık sağlar. Rennert İstanbul, bahsi geçen firmanın, sınavın satın alınması, kullanılması ve ilgili protokollerle ilgili tüm aşamalarda firmanın İnsan Kaynakları Departmanı’na tam desteğini sunar.

Sınavlar paketler halinde alınabilir ve firmanızın faaliyet alanı göz önüne alınarak tamamen size özel hazırlanmaktadır; ve aşağıda maddeler halinde belirtilen sınav bölümlerini içerir:
  • Sınavın A ve B Kopyaları
         Her sınav 4 bölümden oluşur: Dinleme, Okuma, Dilbilgisi ( İngilizce’de kullanımı ) ve Konuşma.
  • Pratik olarak hazırlanmış cevap anahtarıyla sınav sonuçlarını değerlendirebilirsiniz.
  • Dinleme sınavı için Amerikan aksanı konuşularak hazırlanmış CD ve USB’ler tedarik edilir.
  • Rennert İstanbul Sınav Puanlandırma Rehberi ile sınavda öğrencilerin seviyelerini TOEFL/TOEIC/IELTS puanları ve CEF seviyeleri ile karşılaştırma ayrıcalığına sahip olursunuz.
  • Sınav verme prosedürleri ve öğrenci seviyesi puanlamaları konularında İnsan Kaynakları personeline eğitim sağlanır,
  • Sınavın konuşma bölümü tecrübe sahibi bir İnsan Kaynakları uzmanı tarafından uygulanmalıdır; ya da Rennert İstanbul tarafından bir ücret karşılığında firmanıza hizmet almayı seçebilirsiniz.