Kurslar
Genel İngilizce
  Konuşma
  Günlük İngilizce
İş İngilizcesi
  Avukatlar için
  Hizmet Sektörü
  Finans
TOEFL / TOEIC
Özel Dersler
  Özel İngilizce Dersleri
  Yabancılara Türkçe Dersi
Newsletter
Online Easy Chat
Çeviri Departmanı
Aktiviteler
Metod

Ücretsiz Deneme Dersi
Rennert İstanbul sizleri ücretsiz İngilizce dersine davet ediyor.
 
 
Genel İngilizce
İngilizceye sıfırdan başlayıp, ileri seviyeye kadar öğrenmeyi hedefleyenler için hazırlanmıştır.

Konusunda deneyimli, ana dili Amerikan İngilizcesi olan eğitmenler tarafından, İngilizceyi dinleyerek, okuyarak, yazarak ve konuşarak öğrenirsiniz.

Eğitim sistemimizi, 1973 yılından beri kazanılan tecrübelerle geliştirilmiş metodlar oluşturuyor. Burada da New York ve Miami’de kullanılan kitapları okutarak, başarısı kanıtlanmış “communicative Rennert Experiential Approach to Learning (R.E.A.L.) method’u uyguluyoruz. En fazla 10 kişilik sınıflarımızda eğlenerek, sanki özel derste gibi bire bir eğitim alırsınız.

En büyük hedefimiz; ana dilinizi konuştuğunuz gibi kendinize güvenerek ingilizce konuşmanızı sağlamak.
 
Konuşma
İngilizce konuşmayı biliyorsunuz ama kendinizi bazen yetersiz hissediyorsanız, İngilizcenizin daha akıcı olmasını istiyorsanız, sizi konuşma sınıfımıza davet ediyoruz.

Rennert İstanbul’da en fazla 10 kişilik sınıflarda, tecrübeli öğretmenlerimiz eşliğinde, Amerikan kültürü, eğlence, spor, moda, filmler ve güncel konular hakkında konuşurken, hem eğlenin hem İngilizcenizi geliştirin.
 
Günlük Amerikan İngilizcesi
Dünya olaylarını, İngilizce yayınları takip etmek, internette, yurt dışı gezilerinizde çevrenizle ya da yabancı uyruklu arkadaşlarınızla, kısacası küresel iletişim kurmak istiyorsanız sizi Günlük Amerikan İngilizcesi derslerimize bekliyoruz.

Haydi evde geçireceğiniz boş zamanınızı 4 haftalık programlar şekilinde, haftada 4 saat düzenlenmiş derslerimizle, en fazla 10 kişilik sınıflarda Amerikan İngilizcesi öğrenerek değerlendirin.

Bu program dahilinde gerekli gramer kurallarını, Amerikan deyim ve cümle kalıplarını öğrenecek, üstelik her 4 haftanın son gününde arkadaşlarınız ve öğretmeninizle birlikte çevre restoranlardan birinde yemek yerken öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Partiyi kaçırmayın!