Kurslar
Genel İngilizce
  Konuşma
  Günlük İngilizce
İş İngilizcesi
  Avukatlar için
  Hizmet Sektörü
  Finans
TOEFL / TOEIC
Özel Dersler
  Özel İngilizce Dersleri
  Yabancılara Türkçe Dersi
Newsletter
Online Easy Chat
Çeviri Departmanı
Aktiviteler
Metod

Ücretsiz Deneme Dersi
Rennert İstanbul sizleri ücretsiz İngilizce dersine davet ediyor.
 

Seviye Belirleme Şeması
Şemanın büyük halini görmek için üzerine tıklayınız.

Highslide JS

Kurslar
New York’un önde gelen dil okullarından Rennert Eylül ayında, Avrupa ve Asya kıtasının birleştiği noktada İstanbul’da kapılarını sizlere açıyor. Özel ders kıvamındaki maksimum 10 kişilik sınıflarda, konusunda deneyimli, Amerikalı öğretmenleri ile sizleri ağırlamak için hazır…Bizimle tanışmadan karar vermeyin!
 
Genel İngilizce:
Hemen gelin! Maksımum 10 kişilik sınıflarda deneyimli Amerikalı öğretmenlerle inglizceyi konuşarak öğrenin, geliştirin.
 
İş İngilizcesi:
Günümüzün hızla değişen iş dünyasında, dünyaya açılmak ve daha sıkı ilişkiler kurabilmek için dilinizi geliştirin.
 
Hukuk İngilizcesi:
Hukuk dünyasında konuşurken ve hatta daha önemlisi yazışırken daha etkin olmak istemez misiniz? Tabiki bu konuda uzman öğretmenlerle…
 
Hizmet Sektöründe İngilizce:
Siz garsonlar, otel görevlileri, turist taşıyan şöförler; yabancılarla iletişim kurarken, gün ve gün daha da yoğunlaşan günlük temponuzda diğerlerinden farklılaşmak için gelen Rennertli olun.
 
Finansçılar için Finans İngilizcesi:
Küresel ekonomilerdeki hareketleri daha iyi takip edebilmek, gelişen Türk İş Dünyasındaki yabancı firmalarda rahat iş bulup kariyerinizin merdivenlerini hızlı tırmanmak için Finans İngilizcesi eğitimlerimize bekliyoruz. Haftada 2 ya da 4 saat olan derslerimize katılmak isteyenlerin en az orta seviyede İngilizce bilmeleri gerekiyor.
 
TOEFL / GMAT / GRE / IELTS ve TOEIC :
Artık dil testlerini aşmak sizin için sorun olmaktan çikiyor. Rennert önderliğinde doğru taktikleri alıp bir seferde sınav stresınden kurtulun.
 
Günlük Amerikan İngilizcesi:
Dünya olaylarını, İngilizce yayınları takip etmek, internet’te, yurt dişi, gezilerinizde çevrenizle ya da yabancı uyruklu arkdaşlarınızla, kısacası ‘Global’ dünyayla iletişim kurmak istiyorsanız sizleri Rennert-İstanbul’a bekliyoruz.
 
Amerika'da İngilizce Eğitim Fırsatı:
New York ve Miami’de ingilizce öğrenme imkanı İstanbul’da katıldığınız Rennert ailesine ister New York’un göbeği Manhattan’da ister Miami St. Thomas University’de devam edin. İnglizce’yi daha iyi konuşmaya başlayarak diğerlerinin önüne geçin.
 
Amerika’da Üniversiteye Yerleştirme Programı:
Amerika’daki üniversitelerin artık kapıları size açılıyor. ISES: Kuruluşuna üye 30 üniversiteden birini seçme hakkı! Bu bir Rennert ayrıcalığıdır.