• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Kurslar
Genel İngilizce
  Konuşma
  Günlük İngilizce
İş İngilizcesi
  Avukatlar için
  Hizmet Sektörü
  Finans
TOEFL / TOEIC
Özel Dersler
  Özel İngilizce Dersleri
  Yabancılara Türkçe Dersi
Newsletter
Online Easy Chat
Çeviri Departmanı
Aktiviteler
Metod

Ücretsiz Deneme Dersi
Rennert İstanbul sizleri ücretsiz İngilizce dersine davet ediyor.
 


iPhone mu, yoksa TOEIC mi?

Rüyalarınızı gerçekleştirmek için neler ödemeniz gerektiğiniz biliyor musunuz?

Hayatınızdaki hedeflere ulaşabilmek için ne kadar zaman ve para harcadınız?

Gelecek planlarımızı hayata geçirebilmek için gençliğimizi, zamanımızı ve paramızı harcayarak geçiriyoruz. Çocukluğumuzdan itibaren, bir enstrüman çalabilmek için özel derslere gidiyoruz, sportif faaliyetlerde bulunmak ve ekipmanlar almak için para harcıyoruz, sınavlarda iyi sonuçlar elde etmek için takviye dersler alıyoruz. 20’li yaşlarımıza kadar iyi eğitim alabilmek ve hayallerimizdeki mesleği elde edebilmek için büyük fazlasıyla para harcıyoruz ve de bütün bunların sonucunda; işe giriyor, evimizi alıyor ve bir anda her şeye sahip olmuşuz gibi bütün çabalarımıza son veriyoruz.

Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, 30 yaşını aşmış insanların %60’ının, gelecekteki hedeflerine ulaşmak için birşeyler öğrenebilmek ve kendilerini geliştirmek adına haftada 4 saatten az zaman harcadığı ortaya çıktı. Bu küçük grubun büyük bir kısmı bu aktivitenin sadece bir egzersiz olduğunu ve gelecek hedeflerinin aslında, sadece hayatta kalabilmek olduğunu belirtmiş. Bu sizce yeterli sayılabilir mi? Hayatımızda hiç bir şey değiştirmeden memnun olduğumuzu varsayıp ilerleme kaydetmek istemiyor muyuz?

Peki ya yeni bir hedef belirlemeye ne dersiniz?

İnsanların büyük çoğunluğu, hayallerini gerçekleştirmenin çok zor, çok pahalı ya da çok zaman alacağını düşünüp yeni şeyleri denemekten kaçınıyorlar.

21. yüzyılda İstanbul’da yaşıyoruz!

Bugünlerde, en çok rağbet edilen özellik iş dünyasıyla iletişim kurabildiğinizi gösteren bir İngilizce sertifikasıdır.

Çok mu zor olduğunu düşünüyorsunuz ya da çok mu pahalı? Bir defa daha düşünün!

Eğer hayaliniz daha iyi bir işe sahip olmak, şu anda aldığınızdan daha iyi ücret alabilmek, yabancı iş adamlarıyla çalışabilmek ve iş seyahatlerinde yer alma fırsatı kazanabilmek hatta sadece şu anda olduğunuzdan daha iyi bir seviyede olmak için TOIEC ve IELTS tam size göre...

Bu sınavlar düşündüğünüzden çok daha aza mal oluyor ve çok daha az zaman ve gayret gerektiriyor. Araştırın… Bu sınavların İngilizcenizi geliştirmenin kolay bir yolu olduğunu SİZ de göreceksiniz.